Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/Tight-Ad-9126 · 3 comments

Louis Vuitton

Listing photos

6 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full

Louis Vuitton

City of Stars

decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

40% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Imagination

decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

40% under market · 6 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

L'Immensite

decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

41% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Moon Tale

decant5 ml

$17.00

$3.40/ml

45% under market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Pacific Chill

decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

40% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Spell on You

decant5 ml

$15.00

$3.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

Decanting from personal collection. Only accepting PayPal G&S only. If getting more than 3 decants shipping and PayPal fee is included. Decants are made of glass and will be wrapped with teflon and lids taped shut to prevent leaking. Will be shipped out next day.

|House|Fragrance|3 mL|5 mL| |:-|:-|:-|:-| |Louis Vuitton|City of Stars|$10|$15| |Louis Vuitton|Imagination (out of stock)|$10|$15| |Louis Vuitton|L'Immensité|$10|$15| |Louis Vuitton|Moon Tale|$12|$17| |Louis Vuitton|Pacific Chill|$10|$15| |Louis Vuitton|Spell on You|$10|$15|

https://imgur.com/a/6oAliX5

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$15.00active
3 days ago$15.00active
3 days ago$15.00active
3 days ago$17.00active
3 days ago$15.00active
3 days ago$15.00active

Asking about L'Immensite 5 ml · $15