Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/sarbin0w2 · 14 comments

symphony nomade anelo million kosmala layton peace for him

Listing photos

12 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Ombre NomadeLouis Vuitton · Full · 200 ml$525.00$2.63/mlNo comps yet
Full

Louis Vuitton

Ombre Nomade

full bottle200 ml

$525.00

$2.63/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
SymphonyLouis Vuitton · Full$575.00No comps yet
Full

Louis Vuitton

Symphony

full bottle

$575.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
AneloPernoire · Full$220.0010% above market
Full

Pernoire

Anelo

full bottle

$220.00

10% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
1 Million EDTPaco Rabanne · Full · 100 ml$60.00$0.60/ml20% above market
Full

Paco Rabanne

1 Million EDT

full bottle100 ml

$60.00

$0.60/ml

20% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
A La Homme RoseMaison Francis Kurkdjian · Full · 70 ml$195.00$2.79/ml15% above market
Full

Maison Francis Kurkdjian

A La Homme Rose

full bottle70 ml

$195.00

$2.79/ml

15% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
The Scent of Peace for Him EDPBond No. 9 · Full · 100 ml$160.00$1.60/mlNo comps yet
Full
full bottle100 ml

$160.00

$1.60/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Arabian TonkaMontale · Full · 120 ml$70.00$0.58/mlNo comps yet
Full
full bottle120 ml

$70.00

$0.58/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
LaytonParfums de Marly · Full · 75 ml$130.00$1.73/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Layton

full bottle75 ml

$130.00

$1.73/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Moon TaleLouis Vuitton · Decant · 10 ml$40.00$4.00/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Moon Tale

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Ink MarkLouis Vuitton · Decant · 10 ml$40.00$4.00/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Ink Mark

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Tea StormLouis Vuitton · Decant · 10 ml$40.00$4.00/mlNear market
Full

Louis Vuitton

Tea Storm

decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Moonlight in HeavenKilian · Decant · 10 ml$40.00$4.00/ml5% above market
Full
decant10 ml

$40.00

$4.00/ml

5% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Read the original postShow

ombre nomade 200ml - $525

symphony $575

anelo $220

million edt 100 60

kosmala 5.1 oz 125

lhomme a la rose 70ml 195

peace for him 100ml 160

arabian tonka 120ml 70

layton 75ml - 130

moontale/ink mark/tea storm/ moonlight to heaven (kilian) add ons

10ml - $40 each

have to be ok with 1-2 day handling time

[https://imgur.com/a/WnNTOSp](https://imgur.com/a/WnNTOSp)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$525.00active
3 days ago$575.00active
3 days ago$220.00active
3 days ago$60.00active
3 days ago$195.00active
3 days ago$70.00active
3 days ago$130.00active
3 days ago$40.00active
3 days ago$40.00active
2 days ago$160.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$40.00active

Deals happen on Reddit with u/sarbin0w2.