Parfums de Marly
Delina La Rosée
“Parfums de Marly Delina La Rosée & Valaya 5ml $20 | 10ml $30 each”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Parfums de Marly
“Parfums de Marly Delina La Rosée & Valaya 5ml $20 | 10ml $30 each”
Parfums de Marly
“Parfums de Marly Delina La Rosée & Valaya 5ml $20 | 10ml $30 each”
$35.00
$3.50/ml
21% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
$25.00
$5.00/ml
22% under market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Parfums de Marly
“Parfums de Marly Delina La Rosée & Valaya 5ml $20 | 10ml $30 each”
$35.00
$3.50/ml
26% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Dior
“Christian Dior Eau Noire & Rose Star (Collection Privée) 5ml $27 | 10ml $39 each”
Dior
“Christian Dior Eau Noire & Rose Star (Collection Privée) 5ml $27 | 10ml $39 each”
$44.00
$4.40/ml
13% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Dior
“Christian Dior Eau Noire & Rose Star (Collection Privée) 5ml $27 | 10ml $39 each”
Dior
“Christian Dior Eau Noire & Rose Star (Collection Privée) 5ml $27 | 10ml $39 each”
Jo Malone London
“Jo Malone Pomegranate Noir Cologne 5ml $18 | 10ml $25”
Jo Malone London
“Jo Malone Pomegranate Noir Cologne 5ml $18 | 10ml $25”
\[WTS\] Decants from original bottles shown.
Parfums de Marly Delina La Rosée & Valaya 5ml $20 | 10ml $30 each
Christian Dior Eau Noire & Rose Star (Collection Privée) 5ml $27 | 10ml $39 each
Jo Malone Pomegranate Noir Cologne 5ml $18 | 10ml $25
$5 tracked shipping, US only.
PayPal G&S preferred. Comment before PM.
Photo: \[[imgur](https://imgur.com/a/parfums1-VqUMVUX)\]
No trades at this time.
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
This seller asks for a comment on the post before messaging.