Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 6 days ago by u/kxmxri · 2 comments

PdM Delina La Rosée, Valaya, Dior Eau Noire, Rose Star, Jo Malone Pomegranate Noir

Listing photos

10 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Delina La RoséeParfums de Marly · Decant · 5 ml$25.00$5.00/mlNo comps yet
Full

Parfums de Marly

Delina La Rosée

decant5 ml

$25.00

$5.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Delina La RoséeParfums de Marly · Decant · 10 ml$35.00$3.50/ml21% under market
Full

Parfums de Marly

Delina La Rosée

decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

21% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
ValayaParfums de Marly · Decant · 5 ml$25.00$5.00/ml22% under market
Full

Parfums de Marly

Valaya

decant5 ml

$25.00

$5.00/ml

22% under market · 2 comps · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
ValayaParfums de Marly · Decant · 10 ml$35.00$3.50/ml26% under market
Full

Parfums de Marly

Valaya

decant10 ml

$35.00

$3.50/ml

26% under market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Eau NoireDior · Decant · 5 ml$32.00$6.40/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$32.00

$6.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Eau NoireDior · Decant · 10 ml$44.00$4.40/ml13% above market
Full
decant10 ml

$44.00

$4.40/ml

13% above market · 1 comp · low confidence

Message about this decant

Compared per remaining ml with other decants

Report a parsing error
Rose StarDior · Decant · 5 ml$32.00$6.40/mlNo comps yet
Full
decant5 ml

$32.00

$6.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Rose StarDior · Decant · 10 ml$44.00$4.40/mlNo comps yet
Full
decant10 ml

$44.00

$4.40/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Pomegranate Noir CologneJo Malone London · Decant · 5 ml$23.00$4.60/mlNo comps yet
Full

Jo Malone London

Pomegranate Noir Cologne

decant5 ml

$23.00

$4.60/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Pomegranate Noir CologneJo Malone London · Decant · 10 ml$30.00$3.00/mlNo comps yet
Full

Jo Malone London

Pomegranate Noir Cologne

decant10 ml

$30.00

$3.00/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

\[WTS\] Decants from original bottles shown.

Parfums de Marly Delina La Rosée & Valaya 5ml $20 | 10ml $30 each

Christian Dior Eau Noire & Rose Star (Collection Privée) 5ml $27 | 10ml $39 each

Jo Malone Pomegranate Noir Cologne 5ml $18 | 10ml $25

$5 tracked shipping, US only.

PayPal G&S preferred. Comment before PM.

Photo: \[[imgur](https://imgur.com/a/parfums1-VqUMVUX)\]

No trades at this time.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

6 days ago$44.00sold
6 days ago$25.00sold
6 days ago$35.00sold
6 days ago$32.00sold
6 days ago$44.00sold
6 days ago$32.00sold
6 days ago$23.00sold
6 days ago$30.00sold
6 days ago$35.00sold
6 days ago$25.00sold
4 days ago$25.00active
4 days ago$35.00active
4 days ago$25.00active
4 days ago$35.00active
4 days ago$32.00active
4 days ago$44.00active
4 days ago$32.00active
4 days ago$44.00active
4 days ago$23.00active
4 days ago$30.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.