Amouage
Gold man
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Gold man $25 each”
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Gold man $25 each”
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Love Tuberose $25 each”
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Material $25 each”
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Crimson rocks $25 each”
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Portrayal woman $25 each”
$30.00
$6.00/ml
15% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Reflection man $25 each”
$30.00
$6.00/ml
22% above market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Epic man $25 each”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Memoir man $25 each”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Reflection 45 $30 each”
$35.00
$7.00/ml
35% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Amouage
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Amouage Jubilation 40 $30 each”
$35.00
$7.00/ml
30% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Meo Fusciuni
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Meo Fusciuni Notturno $15 each”
Meo Fusciuni
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Meo Fusciuni Nota 1 $15 each”
Meo Fusciuni
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Meo Fusciuni Nota 2 $15 each”
Meo Fusciuni
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Meo Fusciuni Viola Nere $15 each”
Bortnikoff
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Bortnikoff Mysterious Oud $25 each”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Bortnikoff
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Bortnikoff Oud Lao $25 each”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Bortnikoff
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Bortnikoff Maximus $25 each”
Bortnikoff
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Bortnikoff Oud Malinau $25 each”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Les Indemodables
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Les Indemodables Vanille Havane only two left $25”
Les Indemodables
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Les Indemodables Oranger Sirroco $25”
Les Indemodables
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Les Indemodables Fougere Emeraud $25”
Serge Lutens
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Serge Lutens La Nuit tombee French market only $25”
Serge Lutens
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Serge lutens Poivre noir $15 each”
Serge Lutens
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Serge lutens Un Bois Vanille $15 each”
$20.00
$4.00/ml
47% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Serge Lutens
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Serge lutens Chergui $15 each”
Serge Lutens
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Serge lutens Fleurs d’oranger $15 each”
$20.00
$4.00/ml
35% under market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Serge Lutens
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Serge lutens Santal Majuscule $15 each”
Roja Parfums
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Roja Aoud $25”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Roja Parfums
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Sweetie Aoud $25”
$30.00
$6.00/ml
Near market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Roja Parfums
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Burlington 1918 $25”
Roja Parfums
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Roja Elysium intense $15”
$20.00
$4.00/ml
21% above market · 2 comps · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Roja Parfums
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Roja Apex $15”
Roja Parfums
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Roja Scandal $15”
Frederic Malle
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Frederic Malle Carnal Flower $25”
Profumum Roma
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Profumum Roma Ambre Aurea (amazing) $25”
Laboratorio Olfattivo
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Laboratorio Olfattivo Oud in White $15”
Zoologist
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Zoologist Camel $20”
Zoologist
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Zoologist Love birds $20”
Zoologist
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Zoologist Sacred Scarab $20”
Zoologist
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Zoologist Seahorse $20”
Stephane Humbert Lucas
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Stephane Humbert Lucas Une Nuit a Doha $15”
Stephane Humbert Lucas
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Stephane Humbert Lucas 2022 generation $15”
Stephane Humbert Lucas
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Stephane Humbert Lucas Black Gemstone $15”
Prima perfumes Kuwait
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Prima perfumes Kuwait Agar Fusion $15”
Spiritum
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Spiritum Shamanism oud (amazing new French brand) $20”
Rania j
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Rania j Oud assam $25”
$30.00
$6.00/ml
20% above market · 1 comp · low confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Rania j
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Rania j T. Habanero $25”
Rania j
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Rania j Shah’ryar $25”
Van Cleef & Arpels
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Van cleef Precious oud $10”
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Guerlain Agua allegoria forte nerolia vetyver $15”
Guerlain
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Guerlain Santal Royal $15”
Guerlain
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Guerlain Espices exquises $15”
Guerlain
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Guerlain double vanille $25”
$30.00
$6.00/ml
4% under market · 4 comps · medium confidence
Message about this decantCompared per remaining ml with other decants
Matiere premiere
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Matiere premiere Elixers Falcon leather $20”
Matiere premiere
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Matiere premiere Elixers Encens suave $20”
Naomi Goodsir
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Naomi Goodsir (don’t sleep on this brand amazing) Cuir velours $20 is”
Naomi Goodsir
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Naomi Goodsir (don’t sleep on this brand amazing) Nuit Bekelite $20 is”
Zoologist
“All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order Zoologist ❌❌SOLD -❌❌Harvest mouse $20”
$25.00
$5.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
[https://imgur.com/a/FOe3Q3s](https://imgur.com/a/FOe3Q3s)
\[WTS\] Amouage, Profumum Roma, Meo Fusciuni, Bortnikoff, Maxim, etc (decant)
All 5ml glass bottles 60 bucks and over gets free shipping. Or $5 per order
Amouage Gold man Love Tuberose Material Crimson rocks Portrayal woman Reflection man Epic man Memoir man $25 each
Reflection 45 Jubilation 40 $30 each
Meo Fusciuni Notturno Nota 1 Nota 2 Viola Nere $15 each
Bortnikoff Mysterious Oud Oud Lao Maximus Oud Malinau $25 each
Les Indemodables Vanille Havane only two left Oranger Sirroco Fougere Emeraud $25
Serge Lutens La Nuit tombee French market only $25
Serge lutens Poivre noir Un Bois Vanille Chergui Fleurs d’oranger Santal Majuscule $15 each
Roja Aoud Sweetie Aoud Burlington 1918 $25
Roja Elysium intense Apex Scandal $15
Frederic Malle Carnal Flower $25
Profumum Roma Ambre Aurea (amazing) $25
Laboratorio Olfattivo Oud in White $15
Zoologist ❌❌**SOLD** \-❌❌Harvest mouse Camel Love birds Sacred Scarab Seahorse $20
Stephane Humbert Lucas Une Nuit a Doha 2022 generation Black Gemstone $15
Prima perfumes Kuwait Agar Fusion $15
Spiritum Shamanism oud (amazing new French brand) $20
Rania j Oud assam T. Habanero Shah’ryar $25
Van cleef Precious oud $10
Guerlain Agua allegoria forte nerolia vetyver Santal Royal Espices exquises $15
Guerlain double vanille $25
Matiere premiere Elixers Falcon leather Encens suave $20
Naomi Goodsir (don’t sleep on this brand amazing) Cuir velours Nuit Bekelite $20 is
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Gold man 5 ml · $30