Serge Lutens Chergui
View listing1 day ago
30% under market · 1 comp
$1.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Serge Lutens Chergui over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Serge Lutens Chergui
View listing1 day ago
30% under market · 1 comp
$1.60/ml
Shipping not stated
Serge Lutens Chergui
View listing1 day ago
53% above market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Serge Lutens Chergui
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$4.00/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Serge Lutens Chergui | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 30% under market · 1 comp | 1 day ago |
Serge Lutens Chergui | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 53% above market · 1 comp | 1 day ago |
Serge Lutens Chergui | u/gdefne | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 6 days ago |