Tom Ford Rose de Chine
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.67/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$120median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Tom Ford Rose de Chine over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Tom Ford Rose de Chine
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.67/ml
Shipping included
Tom Ford Rose de Chine
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.90/ml
Shipping included
Tom Ford Rose de Chine
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.17/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Tom Ford Rose de Chine | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | decant used | $80.00 $2.67/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Tom Ford Rose de Chine | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $145.00 $2.90/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Tom Ford Rose de Chine | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $95.00 $3.17/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |