Tom Ford Oud Voyager
View listing3 days ago
5% under market · 3 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$210median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Tom Ford Oud Voyager over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Tom Ford Oud Voyager
View listing3 days ago
5% under market · 3 comps
$4.00/ml
Shipping not stated
Tom Ford Oud Voyager
View listing4 days ago
Near market · 3 comps
$4.20/ml
Shipping included
Tom Ford Oud Voyager
View listing5 days ago
12% above market · 3 comps
$4.70/ml
Shipping included
Tom Ford Oud Voyager
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.82/ml
Plus $7.00 shipping
Tom Ford Oud Voyager
View listing6 days ago
Near market · 3 comps
$4.20/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Tom Ford Oud Voyager | u/Headcrack347 | 50 ml | full bottle sealed | $200.00 $4.00/ml Shipping not stated | 5% under market · 3 comps | 3 days ago |
Tom Ford Oud Voyager | u/Burrzky | 50 ml | full bottle sealed | $210.00 $4.20/ml Shipping included | Near market · 3 comps | 4 days ago |
Tom Ford Oud Voyager | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $235.00 $4.70/ml Shipping included | 12% above market · 3 comps | 5 days ago |
Tom Ford Oud Voyager | u/kakist0cracy | 100 ml | full bottle sealed | $282.00 $2.82/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Tom Ford Oud Voyager | u/Headcrack347 | 50 ml | full bottle sealed | $210.00 $4.20/ml Shipping not stated | Near market · 3 comps | 6 days ago |