Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing2 days ago
29% above market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$140median ask · 6 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Tom Ford Soleil Neige EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing2 days ago
29% above market · 2 comps
$3.60/ml
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
4% under market · 1 comp
$3.67/ml
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
5% above market · 1 comp
$3.83/ml
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
17% under market · 2 comps
$2.70/ml
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.00/ml
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
8% under market · 2 comps
$2.90/ml
Shipping included
Tom Ford Soleil Neige EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$4.67/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/itwasyohan | 50 ml | full bottle used | $180.00 $3.60/ml Shipping included | 29% above market · 2 comps | 2 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $110.00 $3.67/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 4 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $115.00 $3.83/ml Shipping included | 5% above market · 1 comp | 4 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | — | partial bottle used | $99.00 Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $135.00 $2.70/ml Shipping included | 17% under market · 2 comps | 4 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $200.00 $2.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $145.00 $2.90/ml Shipping included | 8% under market · 2 comps | 4 days ago |
Tom Ford Soleil Neige EDP | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | partial bottle used | $70.00 $4.67/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |