Tom Ford Café Rose
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.67/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$99median ask · 5 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Tom Ford Café Rose over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Tom Ford Café Rose
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.67/ml
Shipping not stated
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping included
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Shipping included
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
11% above market · 1 comp
$2.20/ml
Shipping included
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.30/ml
Shipping included
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping included
Tom Ford Café Rose
View listing5 days ago
10% under market · 1 comp
$1.98/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Tom Ford Café Rose | u/Skapoodllle | 30 ml | decant | $50.00 $1.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 3 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $75.00 $2.50/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | partial bottle used | $80.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | partial bottle used | $69.00 Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $110.00 $2.20/ml Shipping included | 11% above market · 1 comp | 5 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle | $130.00 $1.30/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 30 ml | full bottle new open box | $75.00 $2.50/ml Shipping included | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Tom Ford Café Rose | u/ComprehensiveTower71 | 50 ml | full bottle new open box | $99.00 $1.98/ml Shipping included | 10% under market · 1 comp | 5 days ago |