Roja Parfums Elysium Parfum
View listing6 hours ago
12% under market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums Elysium Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums Elysium Parfum
View listing6 hours ago
12% under market · 1 comp
$2.30/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium Parfum
View listing2 days ago
14% under market · 2 comps
$5.20/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium Parfum
View listing4 days ago
87% above market · 2 comps
$8.60/ml
Plus $8.00 shipping
Roja Parfums Elysium Parfum
View listing5 days ago
13% above market · 1 comp
$2.60/ml
Shipping not stated
Roja Parfums Elysium Parfum
View listing5 days ago
42% under market · 2 comps
$4.00/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums Elysium Parfum | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $23.00 $2.30/ml Shipping not stated | 12% under market · 1 comp | 6 hours ago |
Roja Parfums Elysium Parfum | u/ZestyclosePlan8630 | 5 ml | decant | $26.00 $5.20/ml Shipping not stated | 14% under market · 2 comps | 2 days ago |
Roja Parfums Elysium Parfum | u/Advantageous01 | 5 ml | decant | $43.00 $8.60/ml Plus $8.00 shipping | 87% above market · 2 comps | 4 days ago |
Roja Parfums Elysium Parfum | u/Equivalent_Error6426 | 10 ml | decant | $26.00 $2.60/ml Shipping not stated | 13% above market · 1 comp | 5 days ago |
Roja Parfums Elysium Parfum | u/youme211 | 5 ml | decant | $20.00 $4.00/ml Plus $7.50 shipping | 42% under market · 2 comps | 5 days ago |