Roja Parfums A Midsummer Dream EDP
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
5 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 20 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$160median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Roja Parfums A Midsummer Dream EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP
View listing20 hours ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP
View listing2 days ago
10% above market · 1 comp
$2.75/ml
Plus $7.00 shipping
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP
View listing2 days ago
6% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping not stated
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 20 hours ago |
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $55.00 $2.75/ml Plus $7.00 shipping | 10% above market · 1 comp | 2 days ago |
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $50.00 $2.50/ml Shipping not stated | 6% under market · 1 comp | 2 days ago |
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP | u/reevoalex | — | decant used | $11.00 Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.63/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Roja Parfums A Midsummer Dream EDP | u/Oolongs_Tea | 100 ml | full bottle used | $160.00 $1.63/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 4 days ago |