Skip to content
Page loaded
← Listings
Michael Malul

Jet Black Platinum

3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 hours ago

Watch this fragrance

Get an alert when a full bottle is posted under your price.

Log in to set an alert
Family Jet Black Platinum

The price strip · all sizes full bottles

$45median ask · 2 asks · 1 sold

Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.

Typical range
$43–$45
middle 50%
Partial liquid
—
0 priced
Decant liquid
—
0 priced
3 observed prices from $40 to $45, median $45, typical range $43 to $45. Active askSold or tradedTypical range (middle 50%)Select a dot to open the listing

Prices for Michael Malul Jet Black Platinum over the last 90 days.

Price over time
Exact item-linked observations only. Active asks and sold marks are shown separately.
Active askSold/tradedMedian $45.00
$45.00$40.00$40.00 · sold · 4 days ago$45.00 · active · 3 days ago$45.00 · active · 2 hours agoSep 29Oct 3
How to read this market
What is—and is not—included.

Statistics use resolved WTS items posted in the last 90 days across bottle sizes.

Medians use every qualifying value; no outliers are removed. The typical range is the middle 50% of priced full bottles and appears once there are at least three.

Total price includes separately stated shipping when known. Shipping treatment is known for 1 of 3 observations; 1 explicitly include shipping.

Partials and decants are compared by remaining liquid price per ml and never mixed with full-bottle totals.

Product listings

Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.

Active asks (2)

Michael Malul Jet Black Platinum

View listing
$45.00
For salefull bottleactive50 ml
u/QuadTechy88

2 hours ago

Near market · 1 comp

$0.90/ml

Shipping not stated

Michael Malul Jet Black Platinum

View listing
$45.00
For salefull bottleactive50 ml
u/QuadTechy88

5 days ago

Near market · 1 comp

$0.90/ml

Shipping not stated

Sold and closed (1)

Michael Malul Jet Black Platinum

View listing
$40.00
For salefull bottlesold100 ml
u/DaveAniki

4 days ago

Not enough comps yet

$0.40/ml

Shipping included