Skip to content
Page loaded
← Listings
Michael Malul

Citizen Jack Absolute EDP

6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 3 hours ago

Watch this fragrance

Get an alert when a full bottle is posted under your price.

Log in to set an alert
EDPFamily Citizen Jack Absolute

The price strip · all sizes full bottles

$55median ask · 1 ask · 0 sold

Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.

Typical range
—
needs 3+ asks
Partial liquid
$0.81/ml
1 priced
Decant liquid
$1.95/ml
4 priced
1 observed prices from $55 to $55, median $55. Active askSold or tradedSelect a dot to open the listing

Prices for Michael Malul Citizen Jack Absolute EDP over the last 90 days.

Price over time
Exact item-linked observations only. Active asks and sold marks are shown separately.
Active askSold/tradedMedian $55.00
$55.00$50.00$50.00 · active · 3 hours ago$55.00 · active · 3 hours agoOct 2Oct 3
How to read this market
What is—and is not—included.

Statistics use resolved WTS items posted in the last 90 days across bottle sizes.

Medians use every qualifying value; no outliers are removed. The typical range is the middle 50% of priced full bottles and appears once there are at least three.

Total price includes separately stated shipping when known. Shipping treatment is known for 4 of 6 observations; 1 explicitly include shipping.

Partials and decants are compared by remaining liquid price per ml and never mixed with full-bottle totals.

Product listings

Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.

Active asks (6)

Michael Malul Citizen Jack Absolute EDP

View listing
$14.50
For saledecantactive5 ml
u/youme211

1 day ago

Near market · 1 comp

$2.90/ml

Plus $7.50 shipping

Michael Malul Citizen Jack Absolute EDP

View listing
$28.00
For saledecantactive30 ml
u/QuadTechy88

4 days ago

7% under market · 1 comp

$0.93/ml

Shipping not stated

Michael Malul Citizen Jack Absolute EDP

View listing
$14.50
For saledecantactive5 ml
u/youme211

5 days ago

Near market · 1 comp

$2.90/ml

Plus $7.50 shipping

Michael Malul Citizen Jack Absolute EDP

View listing
$30.00
For saledecantactive30 ml
u/xRightyx

5 days ago

7% above market · 1 comp

$1.00/ml

Shipping not stated