Michael Malul Citizen Jack Alpine
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$1.10/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$55median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Michael Malul Citizen Jack Alpine over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Michael Malul Citizen Jack Alpine
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$1.10/ml
Shipping not stated
Michael Malul Citizen Jack Alpine
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.70/ml
Plus $7.00 shipping
Michael Malul Citizen Jack Alpine
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$1.10/ml
Shipping not stated
Michael Malul Citizen Jack Alpine
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$1.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Michael Malul Citizen Jack Alpine | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $55.00 $1.10/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 hours ago |
Michael Malul Citizen Jack Alpine | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $17.00 $1.70/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Michael Malul Citizen Jack Alpine | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $55.00 $1.10/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Michael Malul Citizen Jack Alpine | u/xRightyx | 30 ml | decant | $30.00 $1.00/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |