Giorgio Armani Code EDT
View listing3 days ago
155% above market · 1 comp
$1.87/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$70median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Giorgio Armani Code EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Giorgio Armani Code EDT
View listing3 days ago
155% above market · 1 comp
$1.87/ml
Plus $6.00 shipping
Giorgio Armani Code EDT
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$0.93/ml
Shipping included
Giorgio Armani Code EDT
View listing4 days ago
Unusually low — verify before paying
$0.73/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Code EDT | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $56.00 $1.87/ml Plus $6.00 shipping | 155% above market · 1 comp | 3 days ago |
Giorgio Armani Code EDT | u/Burrzky | 75 ml | full bottle used | $70.00 $0.93/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Giorgio Armani Code EDT | u/QuadTechy88 | 30 ml | decant | $22.00 $0.73/ml Plus $7.00 shipping | Unusually low — verify before paying | 4 days ago |