Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing2 days ago
21% under market · 3 comps
$0.75/ml
Shipping included
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 13 hours ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$95median ask · 4 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Giorgio Armani Stronger with You Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing2 days ago
21% under market · 3 comps
$0.75/ml
Shipping included
Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$1.85/ml
Plus $7.00 shipping
Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing3 days ago
33% above market · 3 comps
$1.00/ml
Shipping included
Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing3 days ago
27% above market · 3 comps
$0.95/ml
Shipping included
Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$2.12/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Stronger with You Parfum | u/sarbin0w2 | 100 ml | full bottle | $75.00 $0.75/ml Shipping included | 21% under market · 3 comps | 2 days ago |
Giorgio Armani Stronger with You Parfum | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $37.00 $1.85/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Giorgio Armani Stronger with You Parfum | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $100.00 $1.00/ml Shipping included | 33% above market · 3 comps | 3 days ago |
Giorgio Armani Stronger with You Parfum | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $95.00 $0.95/ml Shipping included | 27% above market · 3 comps | 3 days ago |
Giorgio Armani Stronger with You Parfum | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $106.00 $2.12/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |
Giorgio Armani Stronger with You Parfum
View listing13 hours ago
32% under market · 3 comps
$0.65/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Stronger with You Parfum | u/Comfortable-Offer-26 | 100 ml | full bottle | $65.00 $0.65/ml Plus $5.00 shipping | 32% under market · 3 comps | 13 hours ago |