Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
6 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing2 days ago
20% under market · 1 comp
$1.60/ml
Shipping not stated
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$3.00/ml
Plus $7.50 shipping
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$1.36/ml
Shipping included
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing6 days ago
25% above market · 1 comp
$2.00/ml
Plus $8.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 20% under market · 1 comp | 2 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.00 $3.00/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo | u/xRightyx | 50 ml | partial bottle used | $60.00 $1.36/ml Shipping included | Not enough comps yet | 6 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo | u/xRightyx | 10 ml | decant | $20.00 $2.00/ml Plus $8.00 shipping | 25% above market · 1 comp | 6 days ago |
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$2.14/ml
Plus $10.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Acqua di Gio Profondo | u/wandering-audi | 15 ml | partial bottle used | $30.00 $2.14/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |