Giorgio Armani Code Profumo
View listing2 days ago
80% above market · 1 comp
$4.50/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$115median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Giorgio Armani Code Profumo over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Giorgio Armani Code Profumo
View listing2 days ago
80% above market · 1 comp
$4.50/ml
Plus $10.00 shipping
Giorgio Armani Code Profumo
View listing2 days ago
44% under market · 1 comp
$2.50/ml
Plus $7.00 shipping
Giorgio Armani Code Profumo
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$6.00/ml
Plus $5.00 shipping
Giorgio Armani Code Profumo
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.05/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Code Profumo | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $10.00 shipping | 80% above market · 1 comp | 2 days ago |
Giorgio Armani Code Profumo | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Plus $7.00 shipping | 44% under market · 1 comp | 2 days ago |
Giorgio Armani Code Profumo | u/Illustrious_Theory13 | 5 ml | decant | $30.00 $6.00/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Giorgio Armani Code Profumo | u/OkMaintenance8974 | 110 ml | full bottle | $115.00 $1.05/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 4 days ago |