Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.76/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing1 day ago
Not enough comps yet
$1.76/ml
Shipping not stated
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing2 days ago
88% above market · 1 comp
$4.50/ml
Plus $10.00 shipping
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$2.65/ml
Plus $7.00 shipping
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing2 days ago
44% under market · 1 comp
$2.40/ml
Shipping not stated
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing3 days ago
12% under market · 1 comp
$1.70/ml
Plus $6.00 shipping
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu
View listing6 days ago
14% above market · 1 comp
$1.93/ml
Plus $8.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu | u/YahSai | 50 ml | partial bottle used | $79.00 $1.76/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 1 day ago |
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Plus $10.00 shipping | 88% above market · 1 comp | 2 days ago |
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu | u/Due-Adhesiveness9030 | 20 ml | decant | $53.00 $2.65/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Shipping not stated | 44% under market · 1 comp | 2 days ago |
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $51.00 $1.70/ml Plus $6.00 shipping | 12% under market · 1 comp | 3 days ago |
Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu | u/xRightyx | 30 ml | decant | $58.00 $1.93/ml Plus $8.00 shipping | 14% above market · 1 comp | 6 days ago |