Byredo Havana Tonka
View listing2 days ago
28% above market · 1 comp
$4.07/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Byredo Havana Tonka over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Byredo Havana Tonka
View listing2 days ago
28% above market · 1 comp
$4.07/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Havana Tonka | u/Material-Rain-2268 | 30 ml | decant | $122.00 $4.07/ml Plus $7.00 shipping | 28% above market · 1 comp | 2 days ago |
Byredo Havana Tonka
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$1.72/ml
Plus $6.00 shipping
Byredo Havana Tonka
View listing6 days ago
22% under market · 1 comp
$3.17/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Byredo Havana Tonka | u/Hysteriqul | 18 ml | decant used | $31.00 $1.72/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 6 days ago |
Byredo Havana Tonka | u/Miserable_Ad_7260 | 30 ml | decant used | $95.00 $3.17/ml Shipping included | 22% under market · 1 comp | 6 days ago |