Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 days ago by u/wwwDJTUNEZnet · 2 comments

Hermes , Xerjoff, M Micallef, LV & More

Listing photos

6 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full
full bottle75 ml

$70.00

$0.93/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Xerjoff

Naxos

full bottle100 ml

$105.00

$1.05/ml

28% under market · 3 comps · low confidence

Retail $140.00 · 25% under

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

M. Micallef

GnTonic

full bottle100 ml

$110.00

$1.10/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Khadlaj

Island

full bottle100 ml

$25.00

$0.25/ml

14% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Pacific Chill

decant8 ml

$35.00

$4.38/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full

Louis Vuitton

Lovers

decant8 ml

$35.00

$4.38/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Read the original postShow

All prices are shipped

Hermes Terre D’Hermes Parfum 75ml $70 Xerjoff Naxos 100 ml $105 M. Micallef GNTONIC 100 ml $110 Khadlaj Island 100ml $25 or $20 add on

10 Ml Decantas LV Pacific Chill $35 LV Lovers $35 Take bother for $65

These are in 8 ml decant bottles $20 for bundle or $15 add on Coach Green Coach EDT D&G Light Blue Eau Intense

https://imgur.com/a/3JuPGPe

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 days ago$70.00active
3 days ago$105.00active
3 days ago$110.00active
3 days ago$25.00active
3 days ago$35.00active
3 days ago$35.00active

Asking about GnTonic 100 ml · $110