Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 4 days ago by u/Effective-Beginning8 · 7 comments

Declutter - PDM, YSL, Rabanne, CH, Michael Malul

Listing photos

13 bottles in this post · 5 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Bad Boy ElixirCarolina Herrera · Full · 100 ml$70.00$0.70/mlNo comps yet
Full

Carolina Herrera

Bad Boy Elixir

full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$70.00

$0.70/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
HerodParfums de Marly · Full · 125 ml · 95%$160.00$1.35/ml11% under market
~119 ml left

Parfums de Marly

Herod

full bottle125 mlusedbottle only

$160.00

$1.35/ml

11% under market · 4 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Godolphin EDPParfums de Marly · Full · 125 ml$135.00$1.10/ml11% under market
~123 ml left

Parfums de Marly

Godolphin EDP

full bottle125 ml

$135.00

$1.10/ml

11% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
SiriusMaison Des Animaux · Full · 50 ml$80.00$1.63/mlNo comps yet
~49 ml left

Maison Des Animaux

Sirius

full bottle50 ml

$80.00

$1.63/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Spicebomb Infrared EDPViktor & Rolf · Full · 90 ml$60.00$0.68/mlNo comps yet
~88 ml left
full bottle90 ml

$60.00

$0.68/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Ktortet San LucasMichael Malul · Full · 100 ml$60.00$0.62/mlNo comps yet
~97 ml left

Michael Malul

Ktortet San Lucas

full bottle100 mlused

$60.00

$0.62/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Jet Black EnigmaMichael Malul · Full · 100 ml$50.00$0.51/mlNo comps yet
~98 ml left

Michael Malul

Jet Black Enigma

full bottle100 ml

$50.00

$0.51/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Almond Saffron ParfumAhuja · Full · 100 ml$47.00$0.47/mlNo comps yet
Full
full bottle100 mlnew open boxfull presentation

$47.00

$0.47/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Bad Boy Cobalt ElixirCarolina Herrera · sold · Full · 100 ml$75.00$0.75/mlsold
Full

Carolina Herrera

Bad Boy Cobalt Elixir

soldfull bottle100 mlnew open box

$75.00

$0.75/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Royal TobaccoAmouage · sold · Full · 100 ml$230.00$2.35/mlsold
~98 ml left
soldfull bottle100 mlbottle only

$230.00

$2.35/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Y EDPYves Saint Laurent · sold · Full · 200 ml$150.00$0.76/mlsold
~198 ml left

Yves Saint Laurent

Y EDP

soldfull bottle200 ml

$150.00

$0.76/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
One Million LuckyPaco Rabanne · sold · Full · 100 ml$75.00$0.77/mlsold
~98 ml left

Paco Rabanne

One Million Lucky

soldfull bottle100 ml

$75.00

$0.77/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
South SlopeMichael Malul · sold · Full · 100 ml · 95%$50.00$0.53/mlsold
~95 ml left

Michael Malul

South Slope

soldfull bottle100 mlused

$50.00

$0.53/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Selling a few items from my collection, items are either sprayed just to smell and aren't for me, or are NIB

Prices include shipping CONUS, please comment before messaging. I will eat the 3% G&S Fee.

Not interested in trades atm

❌**~~Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Elixir~~** ~~- 100ml - NIB - $75 -~~ [~~https://imgur.com/a/bad-boy-cobalt-elixir-ihJhuyC~~](https://imgur.com/a/bad-boy-cobalt-elixir-ihJhuyC)

**Carolina Herrera Bad Boy Elixir** \- 100ml - NIB - $70 - [https://imgur.com/a/bad-boy-elixir-uo8tiGU](https://imgur.com/a/bad-boy-elixir-uo8tiGU)

**Parfums De Marly Herod** \- Tester NO BOX - 125ml - 95% - $160 - [https://imgur.com/a/pdm-herod-7t0kXif](https://imgur.com/a/pdm-herod-7t0kXif)

**Parfums De Marly Godolphin** \- 125ml - 98% - $135 - [https://imgur.com/a/pdm-godolphin-oPrn7D7](https://imgur.com/a/pdm-godolphin-oPrn7D7)

**Maison Des Animaux Sirius** \- 50ml - 98% - $80 - [https://imgur.com/a/sirius-OcNCh7a](https://imgur.com/a/sirius-OcNCh7a)

❌**~~Amouage OPUS XIV Royal Tobacco~~** ~~- Tester NO BOX - 100ml - 98% - $2~~**~~3~~**~~0 -~~ [~~https://imgur.com/a/amouage-royal-tobacco-WdamUzq~~](https://imgur.com/a/amouage-royal-tobacco-WdamUzq)

❌**~~YSL Y EDP~~** ~~- 200ml - 99% - $150 -~~ [~~https://imgur.com/a/ysl-y-edp-200ml-j3tan9E~~❌](https://imgur.com/a/ysl-y-edp-200ml-j3tan9E❌)

**Viktor & Rolf Spicebomb Infrared EDP Tester** \- 90ml - 98% - $60  [https://imgur.com/a/spicebomb-infrared-tester-6fPloFP](https://imgur.com/a/spicebomb-infrared-tester-6fPloFP)

❌**~~Rabanna One Million Lucky~~** ~~- 100ml - 98% - $75 -~~ [~~https://imgur.com/a/one-million-lucky-FsMcio7~~❌](https://imgur.com/a/one-million-lucky-FsMcio7❌)

❌**~~Michael Malul South Slope~~** ~~- 100ml - 95% (worn once) - $50 -~~ [~~https://imgur.com/a/michael-malul-south-slope-W3I1OQr~~](https://imgur.com/a/michael-malul-south-slope-W3I1OQr)

**Michael Malul Ktortet San Lucas** \- 100ml - 97% (worn once) - $60 - [https://imgur.com/a/michael-malul-san-lucas-LfqUbUF](https://imgur.com/a/michael-malul-san-lucas-LfqUbUF)

**Michael Malul Jet Black Enigma** \- 100ml - 98% - $50 - [https://imgur.com/a/jey-black-enigma-Jvrzl47](https://imgur.com/a/jey-black-enigma-Jvrzl47)

**Ahuja Private Line Almond Saffron** \- 100ml - NIB - $47 - [https://imgur.com/a/ahuja-almond-saffron-nib-Cd8ycNc](https://imgur.com/a/ahuja-almond-saffron-nib-Cd8ycNc)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

4 days ago$75.00sold
4 days ago$70.00active
4 days ago$160.00active
4 days ago$135.00active
4 days ago$80.00active
4 days ago$3.00sold
4 days ago$230.00sold
4 days ago$150.00active
4 days ago$60.00active
4 days ago$75.00active
4 days ago$50.00sold
4 days ago$60.00active
4 days ago$50.00active
4 days ago$47.00active
11 hours ago$150.00sold
11 hours ago$75.00sold

This seller asks for a comment on the post before messaging.