Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/Jayyy_Knows · 16 comments

Le Labo RESTOCK | SIROCCO | Kilian Intoxicated | BOND 9 Oud Supreme | Diptyque Vetyverio | Vintage L’Homme Idéal EDP | Amouage Opus XI

Listing photos

20 bottles in this post · 6 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Santal 33Le Labo · Full · 100 ml$245.00$2.45/ml4% above market
Full

Le Labo

Santal 33

full bottle100 ml

$245.00

$2.45/ml

4% above market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Santal 33Le Labo · Full · 50 ml$175.00$3.50/mlNear market
Full

Le Labo

Santal 33

full bottle50 ml

$175.00

$3.50/ml

Near market · 7 comps · medium confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Violette 30Le Labo · Full · 100 ml$235.00$2.35/mlNear market
Full
full bottle100 ml

$235.00

$2.35/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Thé Noir 29Le Labo · Full · 50 ml$170.00$3.40/mlNear market
Full
full bottle50 ml

$170.00

$3.40/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Ylang 49Le Labo · Full · 50 ml$160.00$3.20/mlNear market
Full

Le Labo

Ylang 49

full bottle50 ml

$160.00

$3.20/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Fleur d'Oranger 27Le Labo · Full · 100 ml$235.00$2.35/ml4% above market
Full
full bottle100 ml

$235.00

$2.35/ml

4% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Matcha 26Le Labo · Full · 50 ml$170.00$3.40/ml3% above market
Full

Le Labo

Matcha 26

full bottle50 ml

$170.00

$3.40/ml

3% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Another 13Le Labo · Full · 100 ml$245.00$2.45/mlNear market
Full

Le Labo

Another 13

full bottle100 ml

$245.00

$2.45/ml

Near market · 3 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
SiroccoChristian Provenzano · Partial · 100 ml · 73%$275.00$3.79/mlNear market
~73 ml left

Christian Provenzano

Sirocco

partial bottle100 mlused

Full-bottle equivalent $379.31. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $379.31. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$275.00

$3.79/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
IntoxicatedKilian · Full$120.0030% under market
Full
full bottle

$120.00

30% under market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Oud SupremeBond No. 9 · Full · 100 ml$209.00$2.09/mlNo comps yet
Full

Bond No. 9

Oud Supreme

full bottle100 mlnew open box

$209.00

$2.09/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
VetyverioDiptyque · Full · 75 ml$120.00$1.60/mlNear market
Full

Diptyque

Vetyverio

full bottle75 mlnew open box

$120.00

$1.60/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
L'Homme Idéal EDPGuerlain · Full · 100 ml$160.00$1.62/mlNear market
~99 ml left
full bottle100 mlused

$160.00

$1.62/ml

Near market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Opus XIAmouage · Full · 100 ml$499.00$4.99/mlNo comps yet
Full

Amouage

Opus XI

full bottle100 mlsealedfull presentation

$499.00

$4.99/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Another 13Le Labo · sold · Full · 50 ml$175.00$3.50/mlsold
Full

Le Labo

Another 13

soldfull bottle50 ml

$175.00

$3.50/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Another 13Le Labo · sold · Full · 50 ml$165.00$3.37/mlsold
~49 ml left

Le Labo

Another 13

soldfull bottle50 mlused

$165.00

$3.37/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Myrrhe 55 EDPLe Labo · sold · Full · 50 ml$165.00$3.30/mlsold
Full
soldfull bottle50 ml

$165.00

$3.30/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Lavande 31Le Labo · sold · Full · 100 ml$230.00$2.30/mlsold
Full

Le Labo

Lavande 31

soldfull bottle100 ml

$230.00

$2.30/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Thé Noir 29Le Labo · sold · Full · 100 ml$245.00$2.45/mlsold
Full
soldfull bottle100 ml

$245.00

$2.45/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Jasmin 17Le Labo · sold · Full · 50 ml$159.00$3.18/mlsold
Full

Le Labo

Jasmin 17

soldfull bottle50 ml

$159.00

$3.18/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

**Santal 33 — 100ml — Full — $245** **Santal 33 — 50ml — Full — $175** **Violette 30 — 100ml — Full — $235** **~~Another 13 — 50ml — Full — $175~~** **~~Another 13 — 50ml — 49/50ml — $165~~** **~~Myrrhe 55 — 50ml — Full CLEAR LABEL — $165~~** **Thé Noir 29 — 50ml — Clear Label — Full — $170** **~~Lavande 31 — 100ml — Clear Label — Full — $230~~** **Ylang 49 — 50ml — Full — $160** **~~Thé Noir 29 — 100ml — Full CLEAR LABEL — $245~~** **Fleur d’Oranger 27 — 100ml — Full — $235** **~~Jasmin 17 — 50ml — Full — Very Rare — $159~~** **Matcha 26 — 50ml — Full — $170** **Another 13 100ml full 245**

**Christian Provenzano Sirocco — 100ml — Test Sprayed — $275**

**Kilian Intoxicated — Full — $120**

**BOND 9 Oud Supreme — 100ml — New — $209** **Diptyque Vetyverio — 75ml — New — $120** **L'Homme Idéal EDP — 100ml — Vintage — 99/100ml — $160**

**Opus XI — 100ml — BNIB Sealed — $499**

📦 **ALL PRICES SHI**PPED

**COVER:** [**https://imgur.com/a/S8iggHl**](https://imgur.com/a/S8iggHl)

**ALBUM:** [**https://drive.google.com/drive/folders/11wz6jdI9hOTnNHCZwKC1rHFSU731ZJqs?ths=true**](https://drive.google.com/drive/folders/11wz6jdI9hOTnNHCZwKC1rHFSU731ZJqs?ths=true)

💳 PayPal F&F • Venmo • Zelle • Cash App • Apple Pay ❌ No G&S ❌ No Trades

Insurance available upon request for $1 per $100.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$245.00active
5 days ago$175.00active
5 days ago$235.00active
5 days ago$175.00sold
5 days ago$165.00sold
5 days ago$165.00sold
5 days ago$170.00active
5 days ago$230.00sold
5 days ago$160.00active
5 days ago$245.00sold
5 days ago$235.00active
5 days ago$159.00sold
5 days ago$170.00active
5 days ago$245.00active
5 days ago$275.00active
5 days ago$120.00active
5 days ago$209.00active
5 days ago$120.00active
5 days ago$160.00active
5 days ago$499.00active

Asking about Fleur d'Oranger 27 100 ml · $235