Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 5 days ago by u/wandering-audi · 3 comments

Dolce & Gabbana Montblanc Tom Ford

Listing photos

6 bottles in this post · 2 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Full
decant6 mlused

$28.00

$4.67/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
Full

Dolce & Gabbana

Velvet Amber Sun

decant10 mlused

$32.00

$3.20/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
~58 ml left

Montblanc

Explorer EDP

partial bottle60 mlused

Full-bottle equivalent $39.31. At this partial’s price per remaining ml, 60 ml would cost about $39.31. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$38.00

$0.66/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Tom Ford

Beau De Jour

decant6 mlused

$22.00

$3.67/ml

Not enough comps yet

Message about this decant
Report a parsing error
~14 ml left

Giorgio Armani

Acqua di Gio Profondo

soldpartial bottle15 mlused

Full-bottle equivalent $32.14. At this partial’s price per remaining ml, 15 ml would cost about $32.14. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$30.00

$2.14/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
~38 ml left
soldpartial bottle40 mlused

Full-bottle equivalent $24.21. At this partial’s price per remaining ml, 40 ml would cost about $24.21. No same-size full-bottle comparison is available yet.

$23.00

$0.61/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

https://imgur.com/a/b6g0KTR

~~Giorgio Armani Acqua Di Gio ADG Profondo EdP old formula 14/15ml $20~~

~~Davidoff Coolwater EDT 38/40ml 1.35oz $13~~

Dior Homme Intense (DHI) 2011 discontinued 6ml $18

Dolce and Gabbana Velvet Amber Sun 10ml $22

Montblanc Explorer EDP 58/60ml $28

Tom Ford Beau de Jour discontinued \~6ml $12

Add $10 for shipping ContUSA. PayPal G&S payment. Please cover fee

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

5 days ago$30.00sold
5 days ago$23.00sold
5 days ago$28.00active
5 days ago$32.00active
5 days ago$38.00active
5 days ago$22.00active

Asking about Beau De Jour 6 ml · $22