Montblanc Explorer EDP
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$0.64/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$40median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Montblanc Explorer EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Montblanc Explorer EDP
View listing2 hours ago
Near market · 1 comp
$0.64/ml
Shipping not stated
Montblanc Explorer EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$2.60/ml
Plus $7.50 shipping
Montblanc Explorer EDP
View listing2 days ago
42% above market · 2 comps
$2.20/ml
Plus $10.00 shipping
Montblanc Explorer EDP
View listing2 days ago
21% under market · 2 comps
$1.50/ml
Shipping not stated
Montblanc Explorer EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
Plus $8.00 shipping
Montblanc Explorer EDP
View listing4 days ago
4% under market · 1 comp
$0.40/ml
Shipping included
Montblanc Explorer EDP
View listing4 days ago
4% above market · 1 comp
$0.42/ml
Shipping included
Montblanc Explorer EDP
View listing4 days ago
14% under market · 2 comps
$1.60/ml
Plus $8.00 shipping
Montblanc Explorer EDP
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$0.64/ml
Shipping not stated
Montblanc Explorer EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$0.66/ml
Plus $10.00 shipping
Montblanc Explorer EDP
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$2.60/ml
Plus $7.50 shipping
Montblanc Explorer EDP
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$0.80/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Montblanc Explorer EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $32.00 $0.64/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 2 hours ago |
Montblanc Explorer EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $13.00 $2.60/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/REDLINE-007 | 10 ml | decant | $22.00 $2.20/ml Plus $10.00 shipping | 42% above market · 2 comps | 2 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $15.00 $1.50/ml Shipping not stated | 21% under market · 2 comps | 2 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/maddskye | — | full bottle used | $48.00 Plus $8.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/Sicksidewaysslide | 100 ml | partial bottle used | $40.00 $0.40/ml Shipping included | 4% under market · 1 comp | 4 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/joecracker911 | 100 ml | partial bottle used | $40.00 $0.42/ml Shipping included | 4% above market · 1 comp | 4 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/Advantageous01 | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Plus $8.00 shipping | 14% under market · 2 comps | 4 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/QuadTechy88 | 50 ml | full bottle | $32.00 $0.64/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/wandering-audi | 60 ml | partial bottle used | $38.00 $0.66/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $13.00 $2.60/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |
Montblanc Explorer EDP | u/xRightyx | 30 ml | decant | $24.00 $0.80/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 6 days ago |
Montblanc Explorer EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.30/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Montblanc Explorer EDP | u/Hot-Response-6452 | 200 ml | full bottle | $60.00 $0.30/ml Shipping included | Not enough comps yet | 2 days ago |