Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.40/ml
Plus $10.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$135median ask · 1 ask · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.40/ml
Plus $10.00 shipping
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.35/ml
Shipping included
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$3.20/ml
Plus $10.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun | u/REDLINE-007 | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 2 days ago |
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun | u/ComprehensiveTower71 | 100 ml | full bottle new open box | $135.00 $1.35/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Dolce & Gabbana Velvet Amber Sun | u/wandering-audi | 10 ml | decant used | $32.00 $3.20/ml Plus $10.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |