Xerjoff
Erba Pura EDP
“BNIB Sealed Xerjoff Erba Pura 50ml - $105”
$105.00
$2.10/ml
11% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Xerjoff
“BNIB Sealed Xerjoff Erba Pura 50ml - $105”
$105.00
$2.10/ml
11% above market · 1 comp · low confidence
Message about this bottleXerjoff
“BNIB Sealed Xerjoff Erba Gold 50ml - $105”
Maison Francis Kurkdjian
“BNIB Sealed MFK Aqua Universalis 70ml - $170”
$170.00
$2.43/ml
21% above market · 3 comps · low confidence
Message about this bottleMaison Francis Kurkdjian
“BNIB Sealed MFK BR540 EDP 35ml - $190”
$190.00
$5.43/ml
49% above market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleXerjoff
“New in Tester Box Xerjoff Richwood 100ml - $290”
Kilian
“Killian Angel Share 100ml 98% Full Presentation only test sprayed - $200”
$200.00
$2.04/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Hey Everyone!
I’m looking to clear up some room so I need to move some items. All numbers are shipped to the CONUS. PayPal G&S accepted. Happy to share additional photos. Bundle deals available.
For ⛵️ no ♻️ prices are 🚢
~~Killian Angel Share 100ml 98% Full Presentation only test sprayed - $200~~
BNIB Sealed Xerjoff Erba Pura 50ml - $105
BNIB Sealed Xerjoff Erba Gold 50ml - $105
BNIB Sealed MFK Aqua Universalis 70ml - $170
BNIB Sealed MFK BR540 EDP 35ml - $190
New in Tester Box Xerjoff Richwood 100ml - $290
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Richwood Parfum 100 ml · $290