“(Pre 2025) Dior Home Intense 150ml - Bottle Only - $135”
Tom Ford Beau de Jour, La Nuit de Lhomme 200ml, Dior Home Intense 150ml, Dior Homme Original, Canel Platinum Egoiste, Prada Lhomme Leau, Vilhelm Poets of Berlin
Listing photos
7 bottles in this post · 5 sold
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Tom Ford
Beau De Jour
“SOLD Tom Ford Beau de Jour 100ml - Sealed Box - $145”
$145.00
$1.45/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Yves Saint Laurent
La Nuit de L'Homme
“SOLD (2019) La Nuit de Lhomme 200ml - Bottle Only - $125”
$125.00
$0.63/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
$110.00
$1.10/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Chanel
Platinum Égoïste
“SOLD Canel Platinum Egoiste 100ml - Full Presentation -$100”
$100.00
$1.00/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Vilhelm Parfumerie
Poets of Berlin
“SOLD Vilhelm Poets of Berlin 100ml (Bottle) Full Presentation - $175”
$175.00
$1.75/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Report a parsing error
Read the original postShowHide
SOLD Tom Ford Beau de Jour 100ml - Sealed Box - $145
SOLD (2019) La Nuit de Lhomme 200ml - Bottle Only - $125
(Pre 2025) Dior Home Intense 150ml - Bottle Only - $135
SOLD Dior Homme Original 100ml-$110
SOLD Canel Platinum Egoiste 100ml - Full Presentation -$100
Prada Lhomme Leau - Bottle Only - 100ml - $90
SOLD Vilhelm Poets of Berlin 100ml (Bottle) Full Presentation - $175
Level in pictures. Happy to provide additional photos. Prices include delivery.
Listing history
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Deals happen on Reddit with u/pixel_junkie_1.