Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing7 hours ago
18% above market · 10 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$140median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Nishane Wulong Cha X Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing7 hours ago
18% above market · 10 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing13 hours ago
34% under market · 10 comps
$2.90/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing2 days ago
33% under market · 10 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing2 days ago
15% above market · 10 comps
$4.40/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing2 days ago
15% above market · 10 comps
$4.40/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing2 days ago
43% under market · 10 comps
$2.50/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing2 days ago
26% under market · 10 comps
$3.25/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing3 days ago
18% above market · 10 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing3 days ago
28% under market · 10 comps
$3.15/ml
Plus $6.00 shipping
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing5 days ago
15% above market · 10 comps
$4.40/ml
Shipping not stated
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing5 days ago
15% above market · 10 comps
$4.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 18% above market · 10 comps | 7 hours ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/Maru1021 | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Shipping not stated | 34% under market · 10 comps | 13 hours ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 33% under market · 10 comps | 2 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Shipping not stated | 15% above market · 10 comps | 2 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Shipping not stated | 15% above market · 10 comps | 2 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/Illustrious_Theory13 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 43% under market · 10 comps | 2 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $32.50 $3.25/ml Shipping not stated | 26% under market · 10 comps | 2 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 18% above market · 10 comps | 3 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/fragdelta | 10 ml | decant | $31.50 $3.15/ml Plus $6.00 shipping | 28% under market · 10 comps | 3 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Shipping not stated | 15% above market · 10 comps | 5 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $44.00 $4.40/ml Shipping not stated | 15% above market · 10 comps | 5 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Shipping included
Nishane Wulong Cha X Extrait
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$1.67/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/DaveAniki | 100 ml | full bottle | $140.00 $1.40/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
Nishane Wulong Cha X Extrait | u/DaveAniki | 50 ml | partial bottle used | $50.00 $1.67/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |