Nishane Hacivat X
View listing6 hours ago
23% above market · 2 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Nishane Hacivat X over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Nishane Hacivat X
View listing6 hours ago
23% above market · 2 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat X
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Plus $7.50 shipping
Nishane Hacivat X
View listing2 days ago
35% under market · 2 comps
$2.80/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat X
View listing3 days ago
23% above market · 2 comps
$4.50/ml
Shipping not stated
Nishane Hacivat X
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.80/ml
Plus $7.50 shipping
Nishane Hacivat X
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$8.00/ml
Plus $8.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Nishane Hacivat X | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 23% above market · 2 comps | 6 hours ago |
Nishane Hacivat X | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Nishane Hacivat X | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $28.00 $2.80/ml Shipping not stated | 35% under market · 2 comps | 2 days ago |
Nishane Hacivat X | u/jlpazz | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping not stated | 23% above market · 2 comps | 3 days ago |
Nishane Hacivat X | u/youme211 | 5 ml | decant | $19.00 $3.80/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Nishane Hacivat X | u/xRightyx | 3 ml | sample used | $20.00 $8.00/ml Plus $8.00 shipping | Not enough comps yet | 6 days ago |