Guerlain Vanille Planifolia
View listing4 days ago
3% under market · 2 comps
$9.60/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$480median ask · 0 asks · 3 sold
Prices for Guerlain Vanille Planifolia over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Vanille Planifolia
View listing4 days ago
3% under market · 2 comps
$9.60/ml
Shipping not stated
Guerlain Vanille Planifolia
View listing4 days ago
3% under market · 2 comps
$9.60/ml
Shipping included
Guerlain Vanille Planifolia
View listing4 days ago
6% above market · 2 comps
$10.20/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Vanille Planifolia | u/ChipOnMaShoulder | 50 ml | full bottle used | $480.00 $9.60/ml Shipping not stated | 3% under market · 2 comps | 4 days ago |
Guerlain Vanille Planifolia | u/gtadude543 | 50 ml | full bottle new open box | $480.00 $9.60/ml Shipping included | 3% under market · 2 comps | 4 days ago |
Guerlain Vanille Planifolia | u/gtadude543 | 50 ml | full bottle sealed | $510.00 $10.20/ml Shipping included | 6% above market · 2 comps | 4 days ago |