Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
4 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$150median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$3.70/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP
View listing6 days ago
Near market · 1 comp
$4.40/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $22.00 $4.40/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 6 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$1.58/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Idéal Cologne Forte EDP | u/ElMaverick96 | 100 ml | full bottle | $150.00 $1.58/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |