Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
8 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 2 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$475median ask · 0 asks · 3 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$17.00/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 2 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing5 days ago
Near market · 2 comps
$19.00/ml
Shipping not stated
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$17.00/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/Mejbharty | 5 ml | decant | $95.00 $19.00/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/intheend24 | 2 ml | sample | $34.00 $17.00/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/jlpazz | 5 ml | decant | $95.00 $19.00/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 3 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/Mejbharty | 5 ml | decant | $95.00 $19.00/ml Shipping not stated | Near market · 2 comps | 5 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/intheend24 | 2 ml | sample | $34.00 $17.00/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
Shipping included
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$8.20/ml
Shipping included
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/bluushamu | — | full bottle used | $480.00 Shipping included | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/intrablox | 50 ml | full bottle used | $410.00 $8.20/ml Shipping included | Not enough comps yet | 5 days ago |
Guerlain Vanilla Planifolia Extrait 21 Extrait | u/stepoma_usa | — | full bottle used | $475.00 Shipping included | Near market · 1 comp | 5 days ago |