Guerlain Patchouli Paris
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$2.15/ml
Plus $6.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$425median ask · 2 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain Patchouli Paris over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain Patchouli Paris
View listing9 hours ago
Near market · 1 comp
$2.15/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Patchouli Paris
View listing16 hours ago
8% under market · 1 comp
$4.50/ml
Shipping included
Guerlain Patchouli Paris
View listing2 days ago
12% above market · 1 comp
$4.90/ml
Shipping not stated
Guerlain Patchouli Paris
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$7.50/ml
Plus $7.00 shipping
Guerlain Patchouli Paris
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$2.15/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain Patchouli Paris
View listing6 days ago
Not enough comps yet
$7.50/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain Patchouli Paris | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $425.00 $2.15/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 9 hours ago |
Guerlain Patchouli Paris | u/arabs_legend | 10 ml | decant | $45.00 $4.50/ml Shipping included | 8% under market · 1 comp | 16 hours ago |
Guerlain Patchouli Paris | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $49.00 $4.90/ml Shipping not stated | 12% above market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain Patchouli Paris | u/Dependent_Pass2801 | 2 ml | sample | $15.00 $7.50/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Guerlain Patchouli Paris | u/jravitz | 200 ml | full bottle used | $425.00 $2.15/ml Plus $6.00 shipping | Near market · 1 comp | 3 days ago |
Guerlain Patchouli Paris | u/Dependent_Pass2801 | 2 ml | decant | $15.00 $7.50/ml Plus $7.00 shipping | Not enough comps yet | 6 days ago |