Guerlain L'Homme Ideal Parfum
View listing2 days ago
11% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain L'Homme Ideal Parfum over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain L'Homme Ideal Parfum
View listing2 days ago
11% under market · 1 comp
$2.50/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Ideal Parfum
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$2.07/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain L'Homme Ideal Parfum
View listing4 days ago
16% above market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Ideal Parfum | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $25.00 $2.50/ml Shipping not stated | 11% under market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Ideal Parfum | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $62.00 $2.07/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Guerlain L'Homme Ideal Parfum | u/fragdelta | 10 ml | decant | $29.00 $2.90/ml Plus $6.00 shipping | 16% above market · 1 comp | 4 days ago |