Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $7.50 shipping
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing2 days ago
18% under market · 1 comp
$1.90/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$1.40/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing3 days ago
26% above market · 1 comp
$2.40/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$0.77/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$3.10/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.50 $3.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 18% under market · 1 comp | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $42.00 $1.40/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP | u/fragdelta | 10 ml | decant | $24.00 $2.40/ml Plus $6.00 shipping | 26% above market · 1 comp | 3 days ago |
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP | u/dyviss | 100 ml | partial bottle used | $75.00 $0.77/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |
Guerlain L'Homme Ideal Extreme EDP | u/youme211 | 5 ml | decant | $15.50 $3.10/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |