Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $7.50 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain L'Homme Idéal EDT over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing1 day ago
Near market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $7.50 shipping
Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing1 day ago
9% under market · 2 comps
$1.60/ml
Plus $7.00 shipping
Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing1 day ago
22% above market · 2 comps
$1.90/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$0.67/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing2 days ago
9% under market · 2 comps
$1.60/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal EDT
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$2.90/ml
Plus $7.50 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Idéal EDT | u/youme211 | 5 ml | decant | $14.50 $2.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDT | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Plus $7.00 shipping | 9% under market · 2 comps | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDT | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $19.00 $1.90/ml Shipping not stated | 22% above market · 2 comps | 1 day ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDT | u/JicamaIll6461 | 100 ml | partial bottle used | €60.00 $0.67/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDT | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $16.00 $1.60/ml Shipping not stated | 9% under market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal EDT | u/youme211 | 5 ml | decant | $14.50 $2.90/ml Plus $7.50 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |