Guerlain L'Homme Idéal Cologne
View listing2 days ago
5% under market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $7.00 shipping
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Guerlain L'Homme Idéal Cologne over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Guerlain L'Homme Idéal Cologne
View listing2 days ago
5% under market · 2 comps
$3.50/ml
Plus $7.00 shipping
Guerlain L'Homme Idéal Cologne
View listing2 days ago
Near market · 2 comps
$3.70/ml
Plus $7.00 shipping
Guerlain L'Homme Idéal Cologne
View listing2 days ago
6% above market · 2 comps
$3.70/ml
Shipping not stated
Guerlain L'Homme Idéal Cologne
View listing3 days ago
18% under market · 1 comp
$2.07/ml
Plus $6.00 shipping
Guerlain L'Homme Idéal Cologne
View listing4 days ago
23% above market · 1 comp
$2.53/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Guerlain L'Homme Idéal Cologne | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Plus $7.00 shipping | 5% under market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne | u/Due-Adhesiveness9030 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne | u/ZestyclosePlan8630 | 10 ml | decant | $37.00 $3.70/ml Shipping not stated | 6% above market · 2 comps | 2 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne | u/uoenoMeh | 30 ml | decant | $62.00 $2.07/ml Plus $6.00 shipping | 18% under market · 1 comp | 3 days ago |
Guerlain L'Homme Idéal Cologne | u/nafis1624 | 30 ml | decant | $76.00 $2.53/ml Plus $6.00 shipping | 23% above market · 1 comp | 4 days ago |