Floraïku Sand and Skin
View listing7 min ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Floraïku Sand and Skin over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Floraïku Sand and Skin
View listing7 min ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Shipping not stated
Floraïku Sand and Skin
View listing2 days ago
Not enough comps yet
$5.40/ml
Shipping not stated
Floraïku Sand and Skin
View listing3 days ago
Near market · 1 comp
$4.00/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Floraïku Sand and Skin | u/jlpazz | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 7 min ago |
Floraïku Sand and Skin | u/aRosySpell | 5 ml | decant | $27.00 $5.40/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 2 days ago |
Floraïku Sand and Skin | u/jlpazz | 10 ml | decant | $40.00 $4.00/ml Shipping not stated | Near market · 1 comp | 3 days ago |