D.S. & Durga Pistachio
View listing2 days ago
4% above market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert—median ask · 0 asks · 0 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for D.S. & Durga Pistachio over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
D.S. & Durga Pistachio
View listing2 days ago
4% above market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
D.S. & Durga Pistachio
View listing2 days ago
7% under market · 2 comps
$3.25/ml
Shipping not stated
D.S. & Durga Pistachio
View listing4 days ago
Not enough comps yet
$3.64/ml
Shipping included
D.S. & Durga Pistachio
View listing5 days ago
4% above market · 2 comps
$3.50/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
D.S. & Durga Pistachio | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 4% above market · 2 comps | 2 days ago |
D.S. & Durga Pistachio | u/aRosySpell | 10 ml | decant | $32.50 $3.25/ml Shipping not stated | 7% under market · 2 comps | 2 days ago |
D.S. & Durga Pistachio | u/Robomath | 7.5 ml | partial bottle used | $20.00 $3.64/ml Shipping included | Not enough comps yet | 4 days ago |
D.S. & Durga Pistachio | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $35.00 $3.50/ml Shipping not stated | 4% above market · 2 comps | 5 days ago |