Clive Christian Hedonistic
View listing2 days ago
12% above market · 2 comps
$9.40/ml
Shipping not stated
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$142median ask · 2 asks · 2 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Clive Christian Hedonistic over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Clive Christian Hedonistic
View listing2 days ago
12% above market · 2 comps
$9.40/ml
Shipping not stated
Clive Christian Hedonistic
View listing2 days ago
Near market · 1 comp
$0.33/ml
Plus $7.00 shipping
Clive Christian Hedonistic
View listing3 days ago
21% under market · 2 comps
$7.40/ml
Plus $6.00 shipping
Clive Christian Hedonistic
View listing5 days ago
12% above market · 2 comps
$9.40/ml
Shipping not stated
Clive Christian Hedonistic
View listing5 days ago
Near market · 1 comp
$0.33/ml
Plus $7.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clive Christian Hedonistic | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $94.00 $9.40/ml Shipping not stated | 12% above market · 2 comps | 2 days ago |
Clive Christian Hedonistic | u/Dependent_Pass2801 | 40 ml | full bottle | $13.20 $0.33/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 2 days ago |
Clive Christian Hedonistic | u/fragdelta | 10 ml | decant | $74.00 $7.40/ml Plus $6.00 shipping | 21% under market · 2 comps | 3 days ago |
Clive Christian Hedonistic | u/Mejbharty | 10 ml | decant | $94.00 $9.40/ml Shipping not stated | 12% above market · 2 comps | 5 days ago |
Clive Christian Hedonistic | u/Dependent_Pass2801 | 40 ml | full bottle | $13.20 $0.33/ml Plus $7.00 shipping | Near market · 1 comp | 5 days ago |
Clive Christian Hedonistic
View listing2 days ago
13% above market · 1 comp
$6.10/ml
Shipping included
Clive Christian Hedonistic
View listing3 days ago
11% under market · 1 comp
$5.40/ml
Shipping included
Clive Christian Hedonistic
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$5.21/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clive Christian Hedonistic | u/MagicianGoat17 | 50 ml | full bottle | $305.00 $6.10/ml Shipping included | 13% above market · 1 comp | 2 days ago |
Clive Christian Hedonistic | u/carltrey5 | 50 ml | full bottle | $270.00 $5.40/ml Shipping included | 11% under market · 1 comp | 3 days ago |
Clive Christian Hedonistic | u/secret-account30 | 50 ml | partial bottle used | $250.00 $5.21/ml Shipping not stated | Not enough comps yet | 5 days ago |