Clive Christian E Cashmere Musk Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.40/ml
Plus $6.00 shipping
3 resolved observations in 90 days · all sizes · latest 3 days ago
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$185median ask · 0 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Clive Christian E Cashmere Musk Extrait over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Clive Christian E Cashmere Musk Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$5.40/ml
Plus $6.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clive Christian E Cashmere Musk Extrait | u/fragdelta | 10 ml | decant | $54.00 $5.40/ml Plus $6.00 shipping | Not enough comps yet | 3 days ago |
Clive Christian E Cashmere Musk Extrait
View listing3 days ago
Not enough comps yet
$3.70/ml
Shipping included
Clive Christian E Cashmere Musk Extrait
View listing5 days ago
Not enough comps yet
$6.50/ml
Plus $5.00 shipping
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Clive Christian E Cashmere Musk Extrait | u/brgquit | 50 ml | full bottle | $185.00 $3.70/ml Shipping included | Not enough comps yet | 3 days ago |
Clive Christian E Cashmere Musk Extrait | u/Best-Literature-9737 | 2 ml | sample | $13.00 $6.50/ml Plus $5.00 shipping | Not enough comps yet | 5 days ago |