Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 3 hours ago by u/Zealousideal-War2963 · 2 comments

DATE FOR MEN, NITRO ELIXIR, RASASI HAWAS BLACK, …. BUNDLES WELCOMED

Listing photos

13 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

Luna Rossa Ocean ParfumPrada · Full · 150 ml$72.00$0.48/mlNo comps yet
Full
full bottle150 ml

$72.00

$0.48/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Nitro ElixirDumont · Full$37.00No comps yet
Full
full bottle

$37.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
DateFragrance One · Full$62.00No comps yet
Full

Fragrance One

Date

full bottle

$62.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Hawas BlackRasasi · Full$27.00No comps yet
Full
full bottle

$27.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
JasonLattafa · Full$27.00No comps yet
Full

Lattafa

Jason

full bottle

$27.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
9 PMAfnan · Full$17.0013% above market
Full

Afnan

9 PM

full bottle

$17.00

13% above market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Lion EDPRayhaan · Partial$32.00No comps yet

Rayhaan

Lion EDP

partial bottleused

$32.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
His ConfessionsLattafa · Full$32.00No comps yet
Full
full bottle

$32.00

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Mesmeric Fire (Hypnotizing Fire)YOML · Full · 30 ml$27.00$0.90/mlNo comps yet
Full
full bottle30 ml

$27.00

$0.90/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Amouage Purpose 50Generic Perfumes · Sample$17.00No comps yet

Generic Perfumes

Amouage Purpose 50

sample

$17.00

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Not A PerfumeJuliette Has a Gun · Sample · 5 ml · 60%$14.00$4.67/mlNo comps yet
~3 ml left

Juliette Has a Gun

Not A Perfume

sample5 mlused

$14.00

$4.67/ml

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Fleur Narcotique ExtraitEx Nihilo · Full · 7.5 ml · 93%$22.00$3.14/mlNo comps yet
~7 ml left
full bottle7.5 mlused

$22.00

$3.14/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Power SelfInitio · Sample$17.00No comps yet
sample

$17.00

Not enough comps yet

Message about this sample
Report a parsing error
Read the original postShow

Looking to sell the following bottles individually or as separate bundle. Willing to negotiate prices on individual and bundles.

Ocean Luna Rossa Le Parfum \[150 mL\] - $65 Dumont Nitro Elixir - $30 Fragrance One Date - $55 Rasasi Hawas Black - $20 Lattafa Jason - $20 Afnan 9 PM - $10 Rayhaan Lion (\~97%) - $25 Lataffa His Confession - $25 YOML Mesmeric Fire (Hypnotizing Fire) 30mL with velvet bag - $20 YOML Discovery Set (10mLs) - $20 \-Retour Au Noir (Kilian’s back to black) \-Only Desire (Initio’s Absolute Aphrodisiac) \-Basic Instinct (Mind Games’s French Defense) \-Player (Mind Games’s Gambit) \-Sand Wave (SHL’s Sand Dance)

Samples Generic Perfumes - Amouage Purpose 50 - $10 Juliette has a gun NOT A PERFUME \~3/5ml - $7 Ex Nihilo Fleur Narcotique \~7/7.5ml - $15 Initio Power Self - $10

https://imgur.com/a/LLzvyba

Additional photos will be provided upon request.

PayPal G&S being accepted only, buyer covers fee. Shipping to CONUS only, buyer covers shipping, add $7.

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

3 hours ago$72.00active
3 hours ago$37.00active
3 hours ago$62.00active
3 hours ago$27.00active
3 hours ago$27.00active
3 hours ago$17.00active
3 hours ago$32.00active
3 hours ago$32.00active
3 hours ago$27.00active
3 hours ago$17.00active
3 hours ago$14.00active
3 hours ago$22.00active
3 hours ago$17.00active

Asking about Jason · $27