Maison Francis Kurkdjian
Masculine Pluriel
“MFK Masculin Pluriel 70 ml, BO - $120 (see pic for fill level)”
$120.00
$1.71/ml
24% under market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleParsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Maison Francis Kurkdjian
“MFK Masculin Pluriel 70 ml, BO - $120 (see pic for fill level)”
$120.00
$1.71/ml
24% under market · 2 comps · low confidence
Message about this bottleDior
“[SOLD] Dior Sauvage Extrait 50 ml, FP - $155 (test sprayed a few times; see pic for fill level)”
$155.00
$3.10/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Maison Francis Kurkdjian
“[SOLD] MFK Amyris Homme Extrait 70 ml, BO- $240 (see pic for fill level)”
$240.00
$3.43/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Parfums de Marly
“[SOLD] PDM Layton, 125 ml, FP - $150”
$150.00
$1.20/ml
Sold at this price; it still counts toward the market price.
Retail $400.00 · 62% under · Street $282.25
Selling these. Please check pictures for fill levels. Paypal G&S only. G&S and shipping included in the price. Please post here before dm'ing. Thanks.
\[SOLD\] Dior [Sauvage Extrait](https://imgur.com/a/fE25uIL) 50 ml, FP - $155 (test sprayed a few times; see pic for fill level)
\[SOLD\] MFK [Amyris Homme Extrait](https://imgur.com/a/rkLqa07) 70 ml, BO- $240 (see pic for fill level)
MFK [Masculin Pluriel](https://imgur.com/a/rkLqa07) 70 ml, BO - $120 (see pic for fill level)
\[SOLD\] PDM [Layton](https://imgur.com/a/NwbJUbf), 125 ml, FP - $150
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.
Asking about Masculine Pluriel 70 ml · $120