Valentino
Uomo Born in Roma Ruby
“[WTS] Valentino Born in Roma Ruby BRAND NEW RELEASE (Bottle) # UNRELEASED Valentino Uomo Born in Roma Ruby 100ml w/ pres — $140 SOLD ❌”
$140.00
$1.40/ml
8% above market · 3 comps · low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Valentino
“[WTS] Valentino Born in Roma Ruby BRAND NEW RELEASE (Bottle) # UNRELEASED Valentino Uomo Born in Roma Ruby 100ml w/ pres — $140 SOLD ❌”
$140.00
$1.40/ml
8% above market · 3 comps · low confidence
Rayhaan
“# Rayhaan Cedrus Blanc 100ml w/ pres — $35 SOLD ❌”
$35.00
$0.35/ml
Not enough comps yet
$25.00
$2.50/ml
26% under market · 2 comps · low confidence
Compared per remaining ml with other decants
$20.00
$6.67/ml
Not enough comps yet
$5.00
$2.50/ml
Not enough comps yet
Roja Parfums
“Roja Dove Haute Parfumerie 15th Anniversary 2ml — $10”
$10.00
$5.00/ml
Not enough comps yet
[https://ibb.co/album/xKMjRf](https://ibb.co/album/xKMjRf)
# UNRELEASED Valentino Uomo Born in Roma Ruby 100ml w/ pres — $140 SOLD ❌
# Rayhaan Cedrus Blanc 100ml w/ pres — $35 SOLD ❌
# Each bottle comes with 1 free random sample!
**Ships out today or first thing Monday! ✈**️
**Comment before messaging 👇**🏼
**Add ons: (only available with purchase of bottle)**
Le Labo Another 13 10ml — $25
Amouage Sunshine Man 3ml — $20
Diptyque Philosykos 2ml — $5
Roja Dove Haute Parfumerie 15th Anniversary 2ml — $10
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.