Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing7 hours ago
7% under market · 3 comps
$1.30/ml
Shipping included
Watch this fragrance
Get an alert when a full bottle is posted under your price.
Log in to set an alert$135median ask · 3 asks · 1 sold
Mixes bottle sizes — pick a size to compare like with like.
Prices for Valentino Uomo Born in Roma Ruby over the last 90 days.
Current and recently closed listings for this fragrance, newest first.
Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing7 hours ago
7% under market · 3 comps
$1.30/ml
Shipping included
Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$3.00/ml
Shipping included
Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing23 hours ago
Not enough comps yet
$2.50/ml
Shipping included
Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing2 days ago
7% under market · 3 comps
$1.30/ml
Shipping included
Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing5 days ago
15% above market · 3 comps
$1.50/ml
Shipping included
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Valentino Uomo Born in Roma Ruby | u/tm25fcb | 100 ml | full bottle | $130.00 $1.30/ml Shipping included | 7% under market · 3 comps | 7 hours ago |
Valentino Uomo Born in Roma Ruby | u/Skapoodllle | 5 ml | decant new open box | $15.00 $3.00/ml Shipping included | Not enough comps yet | 23 hours ago |
Valentino Uomo Born in Roma Ruby | u/Skapoodllle | 10 ml | decant new open box | $25.00 $2.50/ml Shipping included | Not enough comps yet | 23 hours ago |
Valentino Uomo Born in Roma Ruby | u/tm25fcb | 100 ml | full bottle | $130.00 $1.30/ml Shipping included | 7% under market · 3 comps | 2 days ago |
Valentino Uomo Born in Roma Ruby | u/tm25fcb | 100 ml | full bottle | $150.00 $1.50/ml Shipping included | 15% above market · 3 comps | 5 days ago |
Valentino Uomo Born in Roma Ruby
View listing9 hours ago
8% above market · 3 comps
$1.40/ml
Shipping not stated
| Fragrance | Seller | Size | Type | Price | Market | When |
|---|---|---|---|---|---|---|
Valentino Uomo Born in Roma Ruby | u/Dealer_Senior | 100 ml | full bottle new open box | $140.00 $1.40/ml Shipping not stated | 8% above market · 3 comps | 9 hours ago |