Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/itwasyohan · 3 comments

declutter

8 bottles in this post

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left

Agatho Parfums

195 aC

full bottle100 mlused

$160.00

$1.63/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Assaf Fragrances

Addict Blue

full bottle150 ml

$40.00

$0.27/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Assaf Fragrances

Aura Black

full bottle150 ml

$40.00

$0.27/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
Full

Assaf Fragrances

Attacks

full bottle150 ml

$40.00

$0.27/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left
full bottle90 mlused

$55.00

$0.61/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~90 ml left
full bottle90 mlused

$100.00

$1.11/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
~99 ml left

Initio

Wild Rush

full bottle100 mlused

$225.00

$2.27/ml

Not enough comps yet

Message about this bottle
Report a parsing error
full bottle50 mlused

$180.00

$3.60/ml

29% above market · 2 comps · low confidence

Message about this bottle
Report a parsing error
Read the original postShow

Hey yall, looking to declutter some fragrances. All prices include shipping. PayPal fnf only. Please comment before chatting. Conus only. Thank you for stopping by and shoot your shots!

\-Agatho Parfums 195 aC - 100ml 98% full - $160 shipped obo

\-Assaf Fragrances - 150ml - Addict Blue, Aura black, Attacks x2 - $40 each - 1 addict blue sold 1 left

\-Gucci Guilty EDT - 90ml 99.9% full - $55 shipped obo

\-Gucci Guilty EDT Intense - 90ml 99.9% full - $100 shipped obo

\-Initio Wild Rush - 100ml 99% full - $225 shipped obo

\-Tom Ford Soleil Neige EDP Private Line Version - 50ml 99.9% full (discontinued) - $180 shipped obo

Bundle for discount!

[pics](https://ibb.co/album/tMHbmy)

Edit: not interested in any trades

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$160.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$40.00active
2 days ago$55.00active
2 days ago$100.00active
2 days ago$225.00active
2 days ago$180.00active

This seller asks for a comment on the post before messaging.