Skip to content
Page loaded
← Back to listings
For saleactivePosted 2 days ago by u/NoAnalyst1256 · 7 comments

Greenwich Village / Narcotic Delight / Decas

Listing photos

3 bottles in this post · 1 sold

Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.

~98 ml left
partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $178.57. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $178.57. That is 6% below the $190.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$175.00

$1.79/ml

30% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~80 ml left

Xerjoff

Decas

partial bottle100 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $131.25. At this partial’s price per remaining ml, 100 ml would cost about $131.25. That is 5% above the $125.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$105.00

$1.31/ml

5% under market · 1 comp · low confidence

Message about this bottle

Compared per remaining ml with other partial bottles

Report a parsing error
~80 ml left
soldpartial bottle90 mlusedfull presentation

Full-bottle equivalent $157.50. At this partial’s price per remaining ml, 90 ml would cost about $157.50. That is 15% below the $185.00 full-bottle median from 1 recent same-size full-bottle ask.

$140.00

$1.75/ml

Sold at this price; it still counts toward the market price.

Report a parsing error
Read the original postShow

Looking to sell a few bottles I don’t use as much. Prices are shipped, but buyer pays 3.5% G&S fee, ships to CONUS only from Illinois.

(All Bottles Are Full Press) Greenwich Village 98/100ml: $175 (SOLD) Narcotic Delight 80/90ml: $140 Xerjoff Decas 80/100ml: $105

[https://imgur.com/a/OF1hRaA](https://imgur.com/a/OF1hRaA)

Listing history

Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.

2 days ago$175.00active
2 days ago$140.00sold
2 days ago$105.00active

Deals happen on Reddit with u/NoAnalyst1256.