Amouage
Decision
“[WTS] Amouage Decision, Sospiro Contralto, Blue Talisman EDP (bottle) Decision: 100ml, full pres, level in pics - $300 SOLD SOLD SOLD”
$300.00
$3.00/ml
11% under market · 2 comps · low confidence
Parsed by FragranceSwap. Confirm availability, condition, and payment terms on Reddit.
Amouage
“[WTS] Amouage Decision, Sospiro Contralto, Blue Talisman EDP (bottle) Decision: 100ml, full pres, level in pics - $300 SOLD SOLD SOLD”
$300.00
$3.00/ml
11% under market · 2 comps · low confidence
Sospiro
“[WTS] Amouage Decision, Sospiro Contralto, Blue Talisman EDP (bottle) Sospiro Contralto: 100ml, level in pics, bottle only - $135 SOLD SOLD SOLD”
$135.00
$1.35/ml
13% under market · 2 comps · low confidence
Ex Nihilo
“[WTS] Amouage Decision, Sospiro Contralto, Blue Talisman EDP (bottle) Blue Talisman EDP: 100ml, level in pics, bottle only - $275 SOLD SOLD SOLD”
$275.00
$2.75/ml
13% under market · 1 comp · low confidence
[https://imgur.com/gallery/stuffs-9cgeaUi](https://imgur.com/gallery/stuffs-9cgeaUi)
Decision: 100ml, full pres, level in pics - $300 **SOLD SOLD SOLD**
Sospiro Contralto: 100ml, level in pics, bottle only - $135 **SOLD SOLD SOLD**
Blue Talisman EDP: 100ml, level in pics, bottle only - $275 **SOLD SOLD SOLD**
Prices are shipped CONUS
ALL BOTTLES WILL SHIP FRIDAY
PAYPAL FF ONLY
NO TRADES
Changes observed by FragranceSwap while monitoring this Reddit post.